ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΗΠΕΔΩΝ
16/11/2018 - 19/11/2018
Παλαιά
Διαθέσιμα
Κλεισμένα
Κρατήσεις μου
Αγώνες κατάταξης
 
Παρασκευή, 16/11/2018 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:30 21:00 22:30
inlight Court (members only)
Καλαϊτζάκης
Μακρακης
(1)
Παπαδόπουλος
Άμμερ
(1)
Καλαϊτζάκης
Δαμιανάκης
(1)
Καλαϊτζάκης
Χρονάκης
(1)
Κουτουλάκης
Μαρκάκης
 
Δασκαλάκης
Μυλωνακης
 
  8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 2 (grass)
Σαμαράκης
Μαντάς
(1)
Σαμαράκης
Πατελαρου
(3)
Σαμαράκης
Επισκέπτης
(1)
Κουδουμά
Σπανάκη
(8)
Κουδουμά
Γαζανός
(6)
Κουδουμά
Γιαννούλης
(7)
Κουδουμά
Κοκολάκη
(4)
Κουδουμά
Μιχελαράκης
(4)
Κουδουμά
Χαρωνιτάκης
(4)
Χαίρετη
Σκοκάκη
(4)
   
Court 3 (grass)
Σκορδούλη
Αδαμοπούλου
(4)
Σαμαράκης
Μανωλιούδης
(3)
Σαμαράκης
Ελ Μποργκίνη
(3)
Σαμαράκης
Κουναλάκη
(3)
Σαμαράκης
Αθανασιάδου
(4)
Σαμαράκης
Παλάσκας
(4)
Μπομπονη
Βαχαρίδης
Καραπιδάκης
(2)
   
Court 4 (grass)
Μπομπονη
Μπιτζαράκη
(4)
Σαμιωτάκης
Αθανασιάδη
(2)
Μουδάτσος
Φετφατζής
Σκορδούλη
Τσακίτη
(3)
Σκορδούλη
Ελ Μποργκίνι
(3)
Σκορδούλη
Καρά
(4)
Σκορδούλη
Άρμπιρος
(4)
Μπομπονη
Φακουρέλης
(1)
Σκορδούλη
Πιτσουλάκης
(4)
Σκορδούλη
Κατσουλάκη
(4)
   
Court 5 (grass)
Φιτσοδασκαλάκη
Χαχλιούτης
Κουδουμά
Χαραρά
(1)
Μπομπονη
Μαστρακούλη
(8)
Μπομπονη
Σκουμπάκης
(7)
Μπομπονη
Δρακοπούλου
(6)
Μπομπονη
Τζανάκη
(4)
Σκορδούλη
Κουνάλη
(4)
Μαμουλάκης
Γερακάκης
(4)
     
Court 6 (hard)
Καστρινάκης
Επισκέπτης
Καρατζόγλου
Πάντου
(1)
Καρατζόγλου
Ζαχαράκη
(5)
Καρατζόγλου
Χριστοδουλάκης
(6)
Καρατζόγλου
Κουτουλάκη
(6)
Καρατζόγλου
Κουφάκης
(4)
Καρατζόγλου
Βλασσόπουλος
(3)
Καρατζόγλου
Τσατσαλίδου
(4)
Σταυρακάκης
Επισκέπτης
 
Court 7 (hard)
Βιδακης
Γεωργόπουλος
Καρατζόγλου
Χατζηνικολάκης
(5)
Παπαδόπουλος
Θεοδοσάκη
(8)
Παπαδόπουλος
Παπαλεωνίδας
(7)
Παπαδόπουλος
Νικολαιδης
(3)
Παπαδόπουλος
Ανυφαντακης
(4)
Παπαδόπουλος
Χαραλαμπίδης
(4)
Παπαδόπουλος
Βολωνάκης
(3)
Παπαδόπουλος
Κουκουράκης
(4)
 
Court 8 (hard)
Σαμιωτάκης
Μαραυγάκη
Κανακη
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(2)
Σαμιωτάκης
Φωτεινοπούλου
(3)
Σαμιωτάκης
Μπιτζαράκη
(4)
Σαμιωτάκης
Διαματαρούλας
(3)
Σαμιωτάκης
Καρανδινάκη
(4)
Σαμιωτάκης
Νικολαίδης
(3)
Στριλιγκάς
Στριλιγκάς
   
Court 9 (grass - Σβούρα)                    
Σάββατο, 17/11/2018 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:30 21:00 22:30
inlight Court (members only)      
Λάμπρου
Κολοκοτρώνης
                           
Δαμιανάκης
Γενετζάκης
     
  8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 2 (grass)
Παπαδόπουλος
Χριστοδουλάκης
(1)
Σαμαράκης
Καρά
(1)
Κουδουμά
Νικηφοράκη
(7)
Κουδουμά
Σπανάκη
(8)
Κουδουμά
Μπατζιόλας
(3)
       
Ρασούλης
Κοξαράκης
 
Βελιγράδης
Διαλυνάς
                     
Court 3 (grass)    
Σαμιωτάκης
Δημοσθένους
(1)
Σαμιωτάκης
Κτενιαδάκη
(4)
Σαμιωτάκης
Γυπαράκη
(1)
   
Μπομπονη
Μαρκατάτος
(2)
Μεταξακης
Κοτζαμανη
         
Κουβίδης
Χριστοδουλάκης
                 
Court 4 (grass)    
Σκορδούλη
Βαβαλής
(4)
Μπομπονη
Λυμπεράκη
(8)
Μπομπονη
Δρακοπούλου
(2)
Μπομπονη
Σαρρής
(2)
Σκορδούλη
Ρούγκας
(4)
Σκορδούλη
Φασουλακης
(4)
       
Βαχαρίδης
Μαρία
(3)
Βαχαρίδης
Πειρασμάκη
(3)
Βαχαρίδης
Φραγκιαδάκης
(2)
               
Court 5 (grass)    
Κουδουμά
Χαραρά
(1)
Σκορδούλη
Απλαδάς
(3)
Σκορδούλη
Φραγκιαδάκης
(6)
Σκορδούλη
Γιαπιτσόγλου
(3)
course
                                       
Court 6 (hard)    
Παπαδόπουλος
Σκουλικάρη
(2)
Βαχαρίδης
Κατσαράκης
(7)
Βαχαρίδης
Μαρούντας
(4)
Βαχαρίδης
Νικολαϊδης
(6)
                 
Κουτουλάκης
Κουφάκης
Τσαντρίζος
Δαβάκης
             
Court 7 (hard)        
Παπαδόπουλος
Τζανής
(4)
Παπαδόπουλος
Βαρδαλαχακη
(3)
Χατζιδάκης
Παρασύρης
             
Κουκουλάκης
Ανδριανάκης
 
Ψαρουδάκης
Δασκαλάκης
             
Court 8 (hard)    
Καρατζόγλου
Σιδηρόπουλος
(1)
Καρατζόγλου
Πάντου
(1)
Ψαρρός
Μακρακης
 
Γαζανός
Γαζανός
             
Φρέσκος
Βλαχάκη
Παπαδαντωνάκης
Καραπιδάκης
           
Court 9 (grass - Σβούρα)                                                                
Κυριακή, 18/11/2018 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:30 21:00 22:30
inlight Court (members only)        
ACE MASTERS
Μαυρόκωστας
(2)
                         
Χανιωτάκης
Αλεξανδράκης
ACE MASTERS
   
  8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 2 (grass)      
γιορτή
                         
Γιαννακάκη
Σταματάκη
     
Λαγουβάρδος
Ψυχαράκης
 
Court 3 (grass)      
γιορτή
 
Σκορδούλη
Παπαχαρίδημου
(3)
                 
Γεωργίτσης
Βαβαλής
               
Court 4 (grass)      
γιορτή
                                             
Court 5 (grass)      
γιορτή
                                             
Court 6 (hard)    
Παπαδόπουλος
Σιγανός
(1)
                                                       
Court 7 (hard)    
Βαχαρίδης
Βαχαρίδης
Βαχαρίδης
                                               
Court 8 (hard)    
Δαμιανάκης
Μαματζάκης
Κουκουλάκης
Παπαδαντωνάκης
                               
Δαβάκης
Γενετζάκης
         
Court 9 (grass - Σβούρα)                                                                
Δευτέρα, 19/11/2018 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:30 21:00 22:30
inlight Court (members only)  
Καλαϊτζάκης
Παγκαλάκης
(1)
     
Παπαδόπουλος
Άμμερ
(1)
               
Καλαϊτζάκης
Ανδρουλάκης
(1)
Καλαϊτζάκης
Ζαχαράκης
(1)
ACE MASTERS
Κοκκολάκης
(2)
     
  8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 2 (grass)    
Σαμαράκης
Μαραυγάκη
(4)
                       
Κουδουμά
Φιολιτάκης
(7)
Κουδουμά
Φιολιτάκης
(8)
Κουδουμά
Κοκολάκη
(4)
Κουδουμά
Αμανάκη
(4)
Κουδουμά
Καλλιτσουνάκη
(4)
Κουδουμά
Νικολιδάκη
(4)
Court 3 (grass)    
Μπομπονη
Παρίσης
(2)
                       
Βαχαρίδης
Αρχαβλη
(4)
Σαμαράκης
Βλαχάκη
(4)
Σαμαράκης
Τζορμπατζάκης
(4)
Σαμαράκης
Αθανασιάδου
(4)
Σαμαράκης
Γιανναδακης
(4)
Σαμαράκης
Λιναρδάκης
(4)
Βαχαρίδης
Καραπιδάκης
(2)
Court 4 (grass)  
Σκορδούλη
Γραμματικάκη
(4)
 
Αθανασιάδη
Clay
                 
Σκορδούλη
Ζαχαράκη
(1)
Σκορδούλη
Νικολαιδης
(4)
Σκορδούλη
Παπαχαρίδημου
(4)
Σκορδούλη
Τρουλλινός
(4)
Μπομπονη
Τζανάκη
(4)
Μπομπονη
Λυπάκης
(4)
Σκορδούλη
Λαυρενίδης
(4)
Court 5 (grass)                                
Μπομπονη
Κατσαράκης
(9)
Μπομπονη
Θωμαϊδη
(8)
Μπομπονη
Λυμπεράκη
(7)
Μπομπονη
Δούμας
(8)
Σκορδούλη
Ρούγκας
(4)
Σκορδούλη
Φασουλακης
(4)
Court 6 (hard)                        
Καρατζόγλου
Πάντου
(1)
Καρατζόγλου
Ζαχαράκη
(5)
Καρατζόγλου
Χριστοδουλάκης
(5)
Καρατζόγλου
Κουτουλάκη
(8)
Καρατζόγλου
Σαριτσάμη
(3)
Καρατζόγλου
Ηλιόπουλος
(4)
Καρατζόγλου
Βλασσόπουλος
(4)
ACE MASTERS
Βερναρδος
(2)
Court 7 (hard)      
Καλαϊτζάκης
Γενιατάκης
(1)
                 
Καρατζόγλου
Χατζηνικολάκης
(5)
Παπαδόπουλος
Καλατζής
(3)
Παπαδόπουλος
Βαρουχάκης
(10)
Παπαδόπουλος
Τζανής
(4)
Παπαδόπουλος
Γιαλαμά
(4)
Παπαδόπουλος
Καραμανώλακη
(3)
Παπαδόπουλος
Παπαδοβασιλακης
(4)
Παπαδόπουλος
Γεωργακάκη
(3)
Court 8 (hard)                            
Καρατζόγλου
Κατσαρός
(2)
   
Σαμιωτάκης
Γιανναδάκη
(3)
Σαμιωτάκης
Λυμπερακης
(4)
Σαμιωτάκης
Αργυρόπουλος
(4)
Σαμιωτάκης
Ζαχαράκη
(2)
Σαμιωτάκης
Μπιτζαράκη
(4)
Σαμιωτάκης
Διαματαρούλας
(4)
Court 9 (grass - Σβούρα)